Vážení zákazníci, od 1.4. do 11.4. bude náš kamenný obchod i e-shop uzavřen. Objednávky, které obdržíme v této době, budeme odesílat od 12.4. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Volejte: Po - Ne (10:00 - 18:00)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Prohlédněte si
 1. Úvod
 2. O nákupu
 3. Vrácení zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Chcete zboží vrátit? Napište nám e-mail na adresu: info@ragbyobchod.cz, ve kterém nám sdělte číslo Vaší objednávky nebo faktury, položky objednávky, které chcete vrátit a číslo bankovního účtu, na který Vám vrátíme peníze. Můžete také využít náš formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

Adresa pro odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží:

Ragbyobchod.cz
Magdalena Kohoutová
Lipanská 265/11
25101 Říčany

Tel. kontakt:
+420 776 601 016
(V pracovní dny od 10:00 do 18:00 hod.)

Možnost odstoupení od kupní smlouvy trvá 14 kalendářních dní a začíná běžet následující den po převzetí zboží. Vůli odstoupení od kupní smlouvy je nutné odeslat prodávajícímu nejpozději poslední den této lhůty.

 • Při vrácení zboží je nutné zásilku pečlivě zabalit, aby nedošlo poškození zboží během přepravy.
 • Při odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů by nemělo vrácené zboží jevit známky používání.
 • Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využít formulář uvedený zde.
 • Náklady na vrácení zboží hradí, v případě odstoupení od kupní smlouvy, kupující a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.
 • Pokud kupující nevyužije formulář, v oznámení o odstoupení od kupní smlouvy doporučujeme uvést :
  • číslo objednávky nebo faktury
  • datum převzetí zboží
  • požadovaný způsob vrácení peněz, včetně čísla peněžního účtu bankovního ústavu kupujícího.

Finanční částka za vrácené zboží je zákazníkovi vyplacena po navrácení zboží na adresu prodávajícího. V případě odstoupení od kupní smlouvy není podnikatel povinen vrátit přijaté peněžní prostředky spotřebiteli dříve, než mu spotřebitel zboží předá nebo prokáže, že zboží podnikateli odeslal.

Pokud zákazník vrací produkt, ke kterému byl v akci připojen dárek zdarma, tento dárek se vrací spolu s vraceným produktem.

Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů  nelze chápat jako bezplatné zapůjčení zboží. V případě využití odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, je nutné prodávajícímu do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vydat veškeré plnění, které bylo  na základě kupní smlouvy nabyto. Jestliže není již možné vydání veškerého plnění (např. zboží bylo zničeno nebo spotřebováno), je nutné poskytnutí peněžité kompenzace za to plnění, které již nemůže být vydáno.Je-li vrácené zboží částečně poškozeno, může prodávající (po prokázání) uplatnit na zákazníkovi právo na náhradu škody a tuto započíst na vrácenou kupní částku.  V takovém případě bude zákazníkovi vrácena snížená kupní cena o tuto náhradu.

V případě odstoupení od kupní smlouvy má spotřebitel nárok pouze na vrácení finančních prostředků za dopravné v nejnižší nabízené výši (v případě, že si zvolil dražší způsob dopravy).

V případě, že vracíte zboží nakoupené v rámci své podnikatelské či obchodní činnosti (nakupujete na své IČ, které je uvedeno na nákupním dokladu), právo na odstoupení od kupní smlouvy tím nevzniká.

Pozor: Vrácení zboží na dobírku nebude akceptováno.

 Joma_logo

 

Platba na pobočce
 • Kartou

 • Hotově

Platba v e-shopu
 • Kartou online

 •  Převodem

 • Na dobírku

Kde nás najdete?

Otevírací doba:

Po:10:00 - 12:0014:00 - 17:30
Út-Pá:10:00 - 12:0014:00 - 18:00
So:10:00 - 12:00 

 

Potřebujete poradit?
Logo
Volejte: Po - Ne (10:00 - 18:00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz